אודותינו

• צוות מובחר של בעלי מקצוע ילוו את העשייה.
• הצוות כולל: יצרני שילוט, מסגרים, צבעים, חשמלאים, גרפיקאים, מעצבים תעשייתיים, מתכנני פרט, דפסים וטכנאים
המומחיות שלנו היא המיתוג שלך!  שילוט, דפוס דיגיטלי בפורמט רחב ומסכי לד.

אנו מלווים את הלקוח, משלב התוכן ועד לעיצוב ולפיתוח – תוך שמירה על סטנדרטים גבוהים במיוחד, עד לסיום מושלם של כל פרויקט.
• החברה מנוהלת ע"י קרן ומאיר – מנכ"ל החברה, אשר משמש כאדריכל, אומן, יועץ שילוט, מתכנן פרט מקצועי ומומחה בתחום מזה עשרות שנים.

קרן מנכלית החברה אשת עסקים בנדל"ן בוגרת תואר בכלכלה, מנהלת כספים חשבת שכר ויבואנית של ציוד וחומרי גלם.
• חברת המשלט מספקת פתרונות מתקדמים בענף לחברות מובילות בשוק הישראלי בעזרת טכנולוגיה מתקדמת ביותר,
מכונות ומכשירים חדישים והמתקדמים ביותר, כל זאת מבטיח תוצאות איכותיות ומדויקות לשביעות רצון הלקוחות
והופכת אותנו לאחת החברות המובילות והמקצועיות בענף.

דפוס דיגיטלי

חברת המשלט דיגיטל מתמחה בפתרונות שילוט מתקדמים, דפוס דיגיטלי וכיום מובילה את הענפים בשוק ישראלי ואפילו חצתה את גבולותיה של מדינת ישראל ונכנסה למדינות באירופה. כל יום חברת המשלט פותחת אופקים חדשים ומצרפת למשפחתה הגדולה לקוחות חדשים, עסקים שבתחילת דרכם וגם חברות ששמם דוהר לפניהן. חברת המשלט דיגיטל מפיקה שלטים ונותנת פתרונות מתקדמים בענף דפוס דיגיטלי לחברות האופנה גולף, פולגת, מקס מורטי, אמריקן איגל, הודיס, קרולינה למקה, נמרוד, TOPSOHP ,SAP ,HP, זאפ, גינדי, דניה סיבוס, גב-ים, הום סנטר, תמנון, אימפוריום… וגם לחברות עולמיות כמו גוגל. כולם בוחרים בנו כחברה בעלת וותק רב, מקצועית, אמינה ונותנת יחס אישי וחם לכל אחד ואחת.

הדפסות ענק 5.2 רוחב

פתרונות הדפסה מתקדמים

היום אחד האמצעים המובילים והנפוצים ביותר לפרסום הוא באמצעות ייצור שלטים. כמעט כל בעל עסק המכבד עצמו יפנה לחברת הפקת שלטים בכדי שתייצר שלט לבית העסק שלו. כמו בכל דבר, גם בתחום של הדפסת שלטים דרוש המון ניסיון, מקצועיות ומומחיות. חברת המשלט-דיגיטל הינה בית דפוס דיגיטלי מובילה בתחומה עם למעלה מעשור של ניסיון עשיר בענף הדפסת שלטים, עיטוף רכבים ומבנים. דפוס דיגיטלי הינה שיטת הדפוס המתקדמת והמודרנית ביותר שעיקרה הדפסת שלטים באיכות ובמהירות גבוהה. שיטה זו מאפשרת לנו להדפיס על מגוון רחב של חומרים כגון: מדבקות, נייר, שמשונית, קאנווס, פנופלקס, פרספקס וכדומה.. כל זאת בעיצוב שונה ומרהיב. כאמור, דפוס דיגיטלי מאפשר לנו הדפסה איכותית כמעט על כל חומרי הגלם אך בחירת הכיתוב והעיצוב של השלט אינו דבר קל שאפשר לבחור בפשטות שכן לכל עסק יש את השלט והעיצוב המתאים לו. בנוסף, שלטים חייבים להיות טובים גם מבחינה שיווקית ופרסומית לכן לא מספיק שהשלט יהיה רק יפה ומעוצב אלא שגם ימתג את בית העסק. בכל הקשור ל- הדפסת שלטים ועיצובם, דרושה גם השקעה ומחשבה רבה בתוכן ובמסר שהם אמורים להעביר. חברת המשלט מעניקה פתרונות שילוט וכמו כן שירותי ייעוץ לכלל העסקים והחברות המעוניינים להדפיס שלט לעסק שלהם. אנו מדפיסים שלטים בשלל עיצובים, סגנונות וחומרים. כמו כן, אנו מעמידים לרשותכם: גרפיקאים, מעצבים, רתכים, מסגרים, דפסים, צבעים, ציירים, שלטים, מרכיבים, כל זאת על מנת להגיע לתוצאה מושלמת.

שילוט ומיתוג

היום אחד האמצעים המובילים והנפוצים ביותר לפרסום הוא באמצעות ייצור שלטים. כמעט כל בעל עסק המכבד עצמו יפנה לחברת הפקת שלטים בכדי שתייצר שלט לבית העסק שלו. כמו בכל דבר, גם בתחום של הדפסת שלטים דרוש המון ניסיון, מקצועיות ומומחיות. חברת המשלט-דיגיטל הינה בית דפוס דיגיטלי מובילה בתחומה עם למעלה מעשור של ניסיון עשיר בענף הדפסת שלטים, עיטוף רכבים ומבנים. דפוס דיגיטלי הינה שיטת הדפוס המתקדמת והמודרנית ביותר שעיקרה הדפסת שלטים באיכות ובמהירות גבוהה. שיטה זו מאפשרת לנו להדפיס על מגוון רחב של חומרים כגון: מדבקות, נייר, שמשונית, קאנבס, פנפלקס, פרספקס וכדומה.. כל זאת בעיצוב שונה ומרהיב. כאמור, דפוס דיגיטלי מאפשר לנו הדפסה איכותית כמעט על כל חומרי הגלם אך בחירת הכיתוב והעיצוב של השלט אינו דבר קל שאפשר לבחור בפשטות שכן לכל עסק יש את השלט והעיצוב המתאים לו. בנוסף, שלטים חייבים להיות טובים גם מבחינה שיווקית ופרסומית לכן לא מספיק שהשלט יהיה רק יפה ומעוצב אלא שגם ימתג את בית העסק. בכל הקשור ל- הדפסת שלטים ועיצובם, דרושה גם השקעה ומחשבה רבה בתוכן ובמסר שהם אמורים להעביר. חברת המשלט מעניקה פתרונות שילוט וכמו כן שירותי ייעוץ לכלל העסקים והחברות המעוניינים להדפיס שלט לעסק שלהם. אנו מדפיסים שלטים בשלל עיצובים, סגנונות וחומרים. כמו כן, אנו מעמידים לרשותכם: גרפיקאים, מעצבים, רתכים, מסגרים, דפסים, צבעים, ציירים, שלטים, מרכיבים, כל זאת על מנת להגיע לתוצאה מושלמת.

שילוט ענק בקריית מלאכי בלדי
HP-FB7600-back-1024x561

טכנולוגיה

הפעילות בתעשיית הדפוס הדיגיטלי מושפעת באופן ישיר מההתקדמות הטכנולוגית של ענף הדפוס כולו וענף ה- שלטים בפרט. הפיתוחים והחידושים הטכנולוגיים, שהביאו איתן השנים האחרונות, יצרו מצב בו תחום הדפוס הדיגיטלי הפך את תפריט המוצרים, שענף הדפוס מסוגל לייצר, לאינסופי.

תעשיית מכונות הדפוס הדיגיטלי מאפשרת פתרונות ספציפיים להפקת שלטים ייחודיים, בהתאמה לדרישות הלקוח. בין האתגרים, העומדים בפני יצרניות מכונות דפוס דיגיטלי, גם שיפור וייעול תהליכי סביבת העבודה והייצור.

אחת התכונות המבוקשות במפרט מכונות דפוס דיגיטלי, היא טכנולוגיה ידידותית לסביבה, או טכנולוגיה ירוקה. בשנים האחרונות, נרשמת עליה בביקוש בקרב יצרני דפוס דיגיטלי, לרכישת מכונות מבוססות טכנולוגיה ירוקה. המגמה המתחזקת הביאה לפיתוח מכונות דפוס דיגיטלי, שעושות שימוש בחומרים שאינם מסכנים את הסביבה.

חברת המשלט-דיגיטל עוסקת זה למעלה מעשור בענף דפוס דיגיטלי. בעזרת טכנולוגיה מתקדמת ביותר, עם מכונות ומכשירים החדישים והמתקדמים ביותר הקיימים בשוק, כל זאת מבטיח תוצאות איכותיות ומדויקות לשביעות רצון הלקוחות והופכת אותנו לאחת החברות המובילות והמקצועיות בענף הדפוס והשילוט. בחברת המשלט-דיגיטל אנו משתמשים בציוד מקצועי להדפסת שלטים בפורמט רחב. שימוש בדפוס דיגיטלי לשילוט מאפשר מגוון חדש של שלטים בעיצוב שונה ומרהיב.